Cvičení s certifikovaným trenérem

je odlišné od jakéhokoliv tréninku, který absolvujete sami. Máte k dispozici tréninkového partnera. Jeho  úkolem je vás motivovat a kontrolovat techniku prováděných cviků a tím vám zajistit výsledky, po kterých toužíte. Prostě dopomůže zefektivnit trénink a přispět k maximálnímu možnému účinku. 

Certifikovaný trenér je schopen vám udělat přesnou diagnostiku a řekne vám, co všechno si můžete dovolit se svým tělem dělat. Vše je samozřejmě přizpůsobené vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu, vaší sportovní minulosti, vašim zkušenostem, věku, váze a tomu, čeho chcete dosáhnout.Dopomůže vám ke kýženým cílům.

Říká se, že: „Kde je vůle, tam je cesta.“ Je miliony výmluv, proč to nejde, ale když to opravdu chcete, stačí jen jeden krok. Trenér je cesta k vašim snům, pomoc k vašim cílům a je to ten, který s vámi je vždy, když už si myslíte, že nemůžete. Trenér vám vždy odborně poradí a pomůže. Opraví naučené chyby z předešlého cvičení s kamarády. Ukáže správnou techniku provedení cviků. Naučí vás sestavovat si vlastní tréninkové plány, ukáže principy cvičení 
a poradí s jídelníčkem. To vše vám ukáže mnohem efektivnější a rychlejší cestu k vaší ideální postavě a výkonnosti. Uvidíte, že nový životní styl si zamilujete.

VYUŽITÍM TRENÉRA SE VYVARUJETE POŠKOZENÍ ZDRAVÍ NESPRÁVNÝM CVIČENÍM, STEJNĚ JAKO CHYB 
VE STRAVOVÁNÍ, ČÍMŽ DOSÁHNETE LEPŠÍCH A RYCHLEJŠÍCH VÝSLEDKŮ.

 


TOPlist